Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Värsås

Följ

IFK Värsås

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11-12


      19:30
  • 2Fre
    • Heldag

      Intresseanmälan Oddebollen Cup F-09-10

  • 3Lör
    • Heldag

      Cykeldag Herr

  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
    • 19:00

      Fagersanna IF (borta) Herr


      21:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P -12-13


      20:00
    • 19:00

      Götene IF (borta) Herr


      21:00
    • 19:00

      Floby-Grolanda IF U1 (borta) Herr


      21:00
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
  • 14Ons
    • 19:00

      Korsberga IF (hemma) Herr


      21:00
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:30

      Norra Fågelås IF (borta) F-11-12


      20:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:30

      IFK Skövde FK Svart (borta) P-14


      12:30
    • 14:00

      Skövde KIK Svart (hemma) F-09-10


      16:00
  • 18Sön
    • 10:30

      Match värsås/igelstorp vs. Tomtens if P -12-13


      11:30
    • 14:00

      Fröjereds IF (hemma) F-14


      16:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
    • 18:30

      Skultorps IF Gul (borta) F-09-10


      20:30
  • 21Ons
    • 19:00

      Våmbs IF (borta) F-09-10


      21:00
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:30

      IFK Hjo (borta) Herr


      20:30
  • 23Fre
    • 18:00

      IFK Hjo (hemma) F-11-12


      20:00
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 10:00

      IFK Hjo Vit (hemma) P-14


      12:00
    • 15:00

      Skövde KIK Svart (borta) F-11-12


      17:00
    • 15:30

      Tidaholms GoIF (hemma) F-14


      17:30
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 00:00

      Götene IF (hemma) Herr


      02:00
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:15
  • 30Fre
    • 18:15

      Falköpings KIK Röd (borta) F-14


      20:15
  • 31Lör
    • 10:00

      IFK Mariestad Blå/Vit (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Hörnebo SK (hemma) F-11-12


      13:00
    • 16:00

      Tranemo IF (hemma) Herr


      18:00